Manifest

Naszym celem jest zapewnienie dostępu do ciekawych oraz unikatowych filmów wszystkim zainteresowanym. Strona ma charakter niekomercyjny i nie pobieramy od nikogo żadnych opłat. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom, ponieważ obecnie panuje deficyt stron internetowych z ciekawymi filmami.

Mimo likwidacji Urzędu Kontroli Publikacji i Widowisk w 1989 roku w Polsce nadal dochodzi do ograniczania swobód obywatelskich w zakresie wolności wyrażania poglądów i twórczości artystycznej. Zmieniła się forma: miejsce oficjalnej cenzury prewencyjnej zajęła nieoficjalna cenzura represyjna, posługująca się naciskiem ekonomicznym, prawnym lub administracyjnym do tłumienia, zatrzymywania eliminowania tych dzieł sztuki i wypowiedzi, które nie są zgodne z ideologią polityczną, normami obyczajowymi, doktrynami religijnymi bądź polityką korporacyjną.

Korzystamy z wolności korzystania z dóbr kultury, które są prawem człowieka zapisanym w Powszechnej Deklaracji: "Każdy człowiek ma prawo do swobodnego uczestniczenia w życiu kulturalnym swojej społeczności, do korzystania ze zdobyczy kultury, do uczestniczenia w postępie nauki i do korzystania z jej dobrodziejstw".

 

Dorosłe dzieci alkoholików

Dorosłe dzieci alkoholikówReżyseria: Athena Sawidis
Rok produkcji: 2006
Kraj: Polska
Czas trwania: 25 minut

Dokument ukazuje ludzi, którzy pochodzą z rodzin dotkniętych chorobą alkoholową. Bohaterowie filmu mówią otwarcie o koszmarze, jaki przeżyli. Nałóg rodziców zrujnował nie tylko ich dzieciństwo, lecz także całe dorosłe życie. DDA za wszelką cenę próbują się wyzwolić od dręczących ich wspomnień. Szukają pomocy w poradniach i ośrodkach terapeutycznych. Leczenie stanowi czasem ich jedyną szansę na normalne życie.

http://ncrypt.in/folder-NMuowUEZ

Film nie działa? - daj nam znać, naprawimy to!

Komentarze

A Ty co sądzisz?